- Komerční sdělení -finance
DomůBydleníI koupelna si zaslouží vaši péči a vybavení, s nímž vám v ní bude...

I koupelna si zaslouží vaši péči a vybavení, s nímž vám v ní bude skvěle

Možná jste si také všimli, že i v dnešní době stále mnoho rodin jakoby na koupelnu zapomnělo. Už to není tak časté, jako dříve, ale je to tak. V ostatních místnostech máme nové vybavení, ale koupelna zůstává pozadu. Přitom zrekonstruovat koupelnu není tak těžké a nákladné, pokud nepotřebujete rovnou měnit celé jádro v panelákovém bytě. 

Kvalitní a levné vybavení do vaší koupelny

Aby byla vaše koupelna jako ze škatulky, můžete se vydat pro vybavení do e-shopu signal-nabytek.cz. Najdete zde vybavení nejen do koupelen se slevou 50 % i vyšší. Najdete zde závěsné skříňky, skříňky se zrcadlem, skříňky nad pračku i vysoké skříňky, do nichž vejde kde, co a do nichž můžete na vrchní police umístit i věci, jež nejsou bezpečné pro malé děti.

Také zrcadla do koupelny samostatná bez skříňky jsou zde k dostání. V krásném hnědém rámu, v jednoduchém a čistém bílém nebo třeba moderním šedém či zeleném. I tady jsou slevy ve výši 50 % a doprava ZDARMA. Takový model Royal LS – severská borovice / dub se hodí do většiny koupelen. 

Posuvné dveře a nedostatek místa v koupelně

Jestliže řešíte v bytě každý centimetr místa, zřejmě se vám dveře vedoucí do koupelny otevírají na chodbu. Pak ale zas musíte počítat s místem na ně na chodbě. Řešením, které vám přinese spokojenost, jsou posuvné dveře. Oceníte je i v případě, že vám koupelna sousedí s ložnicí a dveře vám naráží do postele při každém otevření, nebo jim překáží v úplném otevření jiný nábytek.

Posuvné dveře ale využijete i v jiných místnostech anebo je lze použít jako dveře u šatní skříně. Montují se na zeď, takže se nemusíte bát žádných enormních stavebních zásahů. 

Podívejte se na kompletní nabídku nábytku do koupelny i dalších místností domů a bytů. Na signal-nabytek.cz si jistě vyberete dle svého vkusu, ať už hledáte eleganci, pestré barvy nebo moderní kousky dle posledních trendů. 

zeny

Mohlo by Vás zajímat

PR článek