- Komerční sdělení -finance
DomůBydleníPoznejte baterii s technologií quickclean: konec čištění usazenin

Poznejte baterii s technologií quickclean: konec čištění usazenin

Výběr umyvadlové baterie zvyknou mnozí podceňovat. Designéři však dobře vědí, že správný výběr baterie dokáže atmosféru v interiéru pozvednout a upoutat pohled nejedno návštěvy. Lesknoucí se povrch a zajímavé tvary nejsou však všechno, co baterie 21. století dokážou nabídnout.

Dokážou být nenápadné, i dominantní
Každá koupelna je jedinečná a hodně o svém majiteli napoví. Jste fanouškem strohého designu, nebo máte rádi i trochu extravagance? Máte rádi prostor, který působí moderně, jestli jste fanouškem retra?

Umyvadlové baterie od značky Hansgrohe ze sérií Logis a Focus jsou jako chameleon – přizpůsobí se každému stylu, vašim potřebám a díky svému lesku vyniknou v jakémkoli prostoru.

Volně stojící umyvadlo ze série Hansgrohe Logis
Zdroj: Hansgrohe

Například baterie pro volně stojící umyvadla ze série Hansgrohe Logis je vysoká, lesklá a mezi jejími parametry najdete i její výšku v milimetrech označenou slovem ComfortZone, která pozitivně ovlivní váš komfort při mytí.

Více o ComfortZone se dozvíte ve videu:

Baterie, které šetří peníze i planetu
Baterie z těchto sérií jsou nejen cenově dostupné, ale také ekologické. Díky jedinečné technologii AirPower, která plní vodu vzduchem, výrazně ušetříte také na energiích. Vyzkoušet to můžete například na baterii ze série Hansgrohe Focus, se kterou ušetříte nejen rodinný rozpočet.

Baterie s technologií AirPower
Zdroj: Hansgrohe

Ve videu si můžete prohlédnout, jak technologie AirPower funguje:

Rychlé čištění díky technologii QuickClean
S technologií QuickClean usazeniny a vodní kámen zmizí okamžitě. Společnost Hansgrohe totiž ví, jak na to. Díky jedinečnému povrchu materiálu lze nečistoty a vodní kámen odstranit jednoduchým otřením. Kromě toho si ošetřené produkty beze stopy vodního kamene zachovávají svou funkčnost a mají delší životnost.

V sériích Hansgrohe Focus a Logis můžete nalézt umyvadlové i dřezové baterie, které disponují hned několika inovativními technologiemi. Ty mají uživateli baterie šetřit čas, peníze a dokonce mají být šetrné ik životnímu prostředí. Inženýři také nezapomněli ani na komfort. Díky chytrému parametru ComfortZone si můžete najít baterii přesně podle vaší potřeby a využití, které plánujete.

S technologií Ecosmart a AirPower zase ušetříte vodu, a to díky vzduchu, kterým baterie plní proud vody. S technologií QuickClean nemusíte na vodní kámen a usazeniny používat žádnou chemii. Jednoduše je setřete rukou či kapesníkem.

Ceny se také nemusíte bát. Důkazem je i šikovná stojánková umyvadlová baterie ze série Hansgrohe Focus, kterou koupíte za méně než 80 eur. Je jak chytrým pomocníkem, tak i pěkným doplňkem.

zeny

Mohlo by Vás zajímat

PR článek